Puratex® strong cleaner set
Voor de grote schoonmaak van meubelstoffen.
De Puratex® strong cleaner is speciaal ontwikkeld voor het verwijderen van alledaagse, of oudere vlekken uit meubelstoffen. Deze reiniger wordt aangeboden in 3 varianten:
50ml Puratex® strong cleaner in de Puratex® complete verzorgingsset adequaat reageren bij vlekken
250ml Puratex® strong cleaner losse reiniger
500ml Puratex® strong cleaner set voor de grote schoonmaak
Behandel meubelstof altijd na met gedestilleerd water of met LCK® reinigingswater nadat je gereinigd hebt met Puratex® strong cleaner. De stof kan vervolgens geïmpregneerd worden met de Puratex® impregneer.
Werkwijze:
- Verwijder grove vervuiling over mogelijk met een lepel of de botte kant van een mes.
- De vlek vervolgens behandelen met de Puratex® strong cleaner. Doe wat van de reiniger op een schone doek en bewerk de vlek. Werk altijd van buiten naar binnen en behandel altijd een groter oppervlakte dan de vlek zelf.
- Na reinigen met Puratex® reinigingswater. Doe een beetje reinigingswater in een bakje en dompel de LCK® reinigingshandschoen/schone doek onder en wring deze uit. Vervolgens de gereinigde stof van naad tot naad goed afnemen. Eventueel een keer herhalen.
- Eventueel de stof weer impregneren met de Puratex® impregneer. Houdt de pompverstuiver op een afstand van 20-30 centimeter boven de stof en sproei een dun, gelijkmatig laagje over de stof heen. Probeer de pompverstuiver zo verticaal mogelijk te houden. Voorkom druppelvorming. De stof goed laten drogen.
Aanbevolen frequentie:
Op advies of bij vlekken, 500ml is voldoende voor 5-10 zitplaatsen.
Tenminste houdbaar tot:
36 maanden na productiedatum.
Inhoud:
Puratex® strong cleaner (500ml), borstel (1 stuks), doekje (2 stuks), gebruiksaanwijzing.
Belangrijk:
Probeer onderhoudsproducten altijd eerst even uit op een onopvallende plek.
Let op: Niet alle meubelstoffen mogen nat gereinigd worden. Controleer op onze website of de LCK® reinigingshandschoen set òf de LCK® reinigingshandschoen (droog) wordt geadviseerd. Is jouw stof niet door ons getest, kijk dan in de wasvoorschriften van de fabrikant of probeer eerst op een onopvallende plek uit.
Niet geschikt voor:
Zijde
Tip:
Wanneer de stof weer schoon is kun je de impregneer weer opfrissen met Puratex® impregneer.